Remix War VII

…mógłbym zacząć tego posta na wiele ironicznych sposobów.

Tylko po co.

Więc… Remix War VII. W sumie najlepiej sytuację chyba podsumowuje pierwsze zdanie naszego wewnętrznego dokumentu: „>dokument założony 3. października 2013”. Czy ta kompilacja dojrzała przez te prawie 4 lata? Nie mam pojęcia, zapomniałem nawet co się działo w fandomie (albo nawet w moim życiu) kiedy RW7 wyszło. Tyle lat minęło, że nie ma już żadnego oryginalnego uploadu tego Remix Wara, a udało nam się go ocenić, bo… przez te wszystkie lata, na jednym dysku bądź drugim pendrive trzymałem ściągnięte archiwum, łudząc się, że go w końcu ocenimy.

…aż przyszła reaktywacja Woony. Tak w sumie, nigdy jej nie zamknęliśmy. Przeszliśmy swoje, sprzedaliśmy się Radiu Yay, Radio Yay upadło, maker się skończył, a my nadal na boku robiliśmy swoje. A przez ostatnie 3 lata… robiliśmy jakby mniej. Ale nic związanego z Wooną nie zostało usunięte. Więc gdy zajrzałem do naszego Podręcznika Polowego Prelistenerów zawierającego listę otwartych, zamkniętych i niedokończonych dokumentów, gdzie jak byk stał pusty dokument przeznaczony na RW7, przypomniało mi się, że mam to archiwum. Więc nadeszła pora.

Pora na kolejny dowód, że my się nawet nie znamy na muzyce i powinni nam zakazać pisać tego bloga. Ale przynajmniej dobrze się bawimy wyrażając opinie, więc ja nie narzekam.

Zapytać można by jeszcze, skoro wszystkie uploady nie działają, to gdzie przesłuchać utworów z tego RW? Na YouTube? Nawet tam upływ lat dał się we znaki, żadna playlista nie jest już pełna, a i te najbliższe pełności mają masę utworów usuniętych albo ustawionych jako prywatne. Ale powtórzyłem już kilka razy, że mam oryginalne archiwum, a co więcej, żeby redakcja mogła wszystko przesłuchać, mam je na Google Drive. Zatem, oszczędzając kolejnych akapitów:

Dokument z ocenami – https://docs.google.com/document/d/1k2AldPEHd7Bia6dluQcvodGflF2QPu1a4uq9Hv87XqE/edit

Mój upload całego RW7 – https://drive.google.com/drive/folders/0B_dc4zheQ13_NzhMSWFtdTI4cGM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s