Latajacy Cyrk Ksiezniczki Woony, czyli kto tu siedzi i zawija posty w sreberka

Banda wariatów, napędzana pizzą, kucykami i muzyką, w dowolnej kolejności i kombinacji, czyli:

Administracja:

PoldekPL

Wrocławiak, lat 23, wysoki i gruby. W fandomie od sierpnia 2011, w polskim fandomie od października tegoż roku. Samozwańczy Koneser Fanficów Random/Comedy oraz Największy Samozwańczy Fan Nightmare Moon w Fandomie. Head Admin techniczny, mający całe dwa tygodnie doświadczenia z WordPressem. Od 6 lat. „Zdolny, ale leniwy.” Pisanie o sobie w trzeciej osobie jest fajne.

Angel The Rabbit

Wrocławiak, lat 22, weteran czterech wojen w Wietnamie i absolutny śmieszek poza kontrolą. Kiedyś znany z opisywania prawdziwych zdarzeń w formie fanfica o przedszkolu kucyków i z paru innych drobnych pierdółek, obecnie jest tak elitarny, że przekroczył bycie rozpoznawanym i dotarł do bezimienności z drugiej strony wszechświata. Also, muzyka. Nie toleruje pisania „o sobie” i „osobie” w jednej linijce.

— Od tego momentu dane osobowe, takie jak wiek, mogą być nieaktualne. A może nie. —

Prelistenerzy:

Lebe

Wrocławiak, lat [CENZURA], wzrostu niższego. Albo wyższego. Nikt nie wie po co tu jest, podobno kiedyś pracował. Inni mówią że był współzałożycielem bloga, ale to już wydaje się wysoce nieprawdopodobne. On? Tak faktycznie został usunięty z Woony ponad 3 lata temu, ale chyba wszyscy zapomnieli mu o tym powiedzieć, więc przy reaktywacji zajął swoje miejsce jakby był u siebie. Obecnie się zarzeka że będzie pisał coś okołotematycznego, ale na razie tylko wyraża w dokumentach opinie przeczące zdrowemu rozsądkowi i jakiemukolwiek ludzkiemu gustowi. No i nadal wisi nam za te wszystkie pizze.

Współpraca:

TimJaw

Prelistener na stażu. Prawie nie jest w fandomie, w ogóle nie słucha fandomowej muzyki. Tak, z Wooną jest tak źle że musimy zaciągać i takich ludzi.

Prins

Prelistener na stażu #2. Kiedyś był w fandomie, potem już nie był, potem go w ogóle nie było, a teraz znowu jest. Tak ogólnie, nie w fandomie. Chyba. Angel każe mu słuchać kucykowej muzyki, i po 6.-7. utworze już przestaje narzekać. Co ciekawe, prawdopodobnie wie o muzyce więcej niż cała reszta redakcji Woony razem wzięta. Nie oznacza to oczywiście, że będzie zarabiał cokolwiek więcej od innych. Albo cokolwiek w ogóle.

OleQ

Warszawiak, lat 18, wysoki. W fandomie od listopada 2011 roku. Lubi słuchać dobrej muzyki, denerwować ludzi i dobrą zabawę. Ogółem jest bardzo aktywny, co widać po jego miesięcznych urlopach, ale jak trzeba, bierze się do roboty (Te informacje są nieaktualne OD LAT. OleQ jest tak „aktywny” że spadł z prelistenera na współpracę ~Poldek). Największy fan Applejack w Equestrii.

Panda

Angel wyciąga od niej arty a ona czasem ocenia coś jak chce. Co już oznacza że robi więcej od Lebego.

Wonsz

Kolaborant Woony po stronie For Glorious Equestria, zajmuje się publikacją muzyki na FGE, a obecnie również repostowaniem tam naszych postów. Z naszej strony to świetny interes.

— Wszystkie informacje od tego momentu, zwłaszcza dane na temat wieku osób, są NA PEWNO nieaktualne. O jakieś 3-4 lata. —

Byli, minęli, może wrócą:

Hasuke

Wrocławiak, lat 20, student studiów nieokreśl- informatyki. Albo elektroniki. Chyba sam nie może się zdecydować. Posądzany o bycie jedynym nerdem Wrocławia, z niewiadomych powodów. Ani on nerd, ani jedyny. Abstynent. Twierdzi, że zna się na muzyce i sam coś na boku tworzy. Słucha wszystkiego, co japońskie.

Flyghtning

Wrocławianin, lat 27, inżynier elektronik, specjalizujący się w cyfrowym przetwarzaniu dźwięku. Nerd, samotnik i dziwak, lubi pić piwo, innymi alkoholami także nie pogardzi. W fandomie od około czerwca 2013. Kompozytor muzyki elektronicznej, remixer oraz rekonstruktor. Wymyśla własne języki i programuje swoje pluginy VST. Liczby zespolone są piękne… pisanie w 3 os. też. Best and beloved pony – Twilight Sparkle.

Lunina

Krakowianka, lat 14, średniego wzrostu. Uczennica jakiegoś krakowskiego gimnazjum. W fandomie jakoś tak od grudnia 2011 roku. Działaczka na rzecz United Equestria – but Luna is the best pony ._. (>:I) Słucha mnóstwo muzyki, głównie fandomowej. Każdy gatunek muzyczny jest dla niej dobry – oprócz disco polo, disco polo to zło (tak). Typ samotnika. Wierzy, że się tu dopasuje :I

rozrabiaka

Poznaniak, lat chyba 19, niski, znerdziały, chociaż po nim nie widać. Konsultant ds. wszystkiego i niczego, dawniej stażysta na Woonie (staż bezpłatny), zatrudniony, gdy na blogu wychodził jeden post na dwa miesiące. Były redaktor FGE, prelistener EqD oraz bywalec wielu innych miejsc, w których nie zawsze go chcą. Wszędzie był, wszytko widział, a pracować dalej nie chciał :I Prawie nie słucha muzyki fandomowej. Momentami chyba wie więcej, niż powinien >.>

Linds

Ślązak podlaskiego pochodzenia z postawionym aktem zarzutu o bycie warszawiakiem. Lat 20 (wkrótce 21), student średniego wzrostu i wagi. W polskim fandomie od marca 2011. Samozwańczy Najwierniejszy Sługa Księżniczki Luny. Dziwny człowiek dużo podróżujący, zwłaszcza w ramach fandomu. Lubi różne gatunki muzyczne, jednakże jest zagorzałym wrogiem dubstepu.

Madak

Wroclawiak, lat 21, maly, gruby student, ktory w dodatku nie ma mozliwosci z korzystania z polskich znakow… Sam nie wie co tutaj robi, ale jak juz go przyjeli to zostanie. Fan piwa, nienawidzi… nie wie czego tak na prawde nienawidzi. Nie ma dla niego gatunku muzycznego, ktoryby mu nie pasowal – od hard progressive numetalcore ambientu przez gangsta regressive melodic nightrap po fancy darkcore hardstep.

Sasin/Ssin/MichauDotCom

Nie chce mi się, za mało mi płacą. Kiedyś tu coś wkleję.

Wraz z rozwojem redakcji lista będzie poddawana zmianom. lol, przyszłość.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s